wtorek, 3 listopada 2015

802. Cukiniowo- karobowa owsianka z bananem, mleczkiem kokosowym i tahiniWziąć się za siebie. Mądre słowa, nie podszyte motywacją.
Niełatwo zebrać do kupy to, co w rozsypce, kiedy każde miejsce, każda ulica, zakątek mieszkania. Kiedy każda piosenka, każdy dźwięk. Każde analogiczne zdarzenie... przypominają. Kiedy brzęk smsa daje nadzieje i równie szybko ją odbiera. Kiedy każdy dotyk zawodzi. Łatwiej wziąć się za siebie na pozór. Zacząć funkcjonować. Trudniej znów zacząć żyć. Z większą łatwością przychodzi się uśmiechać, rozmawiać o wszystkim i o niczym, robić zakupy, sprzątać. Trudniejsze zostało skryte w środku, pod powłoką. Niedowierzanie, żal, rozgoryczenie, wściekłość. Dezorientacja. Pytania. Pytania, pytania, pytania i żadnej już szansy na odpowiedź. Przecież wiedział, sama chciałam. Moja wina.
Łatwo wywrócić komuś życie do góry nogami i odejść.

Na dodatek pogrzeb wujka dziś. W wakacje jeszcze go widziałam.
I do wieczora uczelnia. A ja chętnie bym z wyra nie wychodziła...

Przepraszam za ponury nastrój. 

Miłego dnia :*
 Cukiniowo- karobowa owsianka z bananem, mleczkiem kokosowym, chia, kakaowcem, żurawiną i tahini


Pam.

9 komentarzy:

 1. W ostatnim czasie również i dla mnie mije wyro jest najlepszym miejscem ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam pragnienie niechęci wychodzenia z wyra, ale to jedyne wyjście, aby kakoś wrócić do normalności i wrócić do życia. Ocieram Ci łezki i przytulam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No tak, łatwiej powiedzieć, trudno zrobić. Z tym się absolutnie zgadzam. Mimo wszystko warto spróbować. :)
  Ściskam mocno i zachwycam się piękną kompozycją w miseczce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie masz za co przepraszać. Masz zupełne prawo być w ponurym nastroju. Wiem, że jest Ci ciężko i nie tak łatwo zagoić świeże rany, ale ja nadal wierzę, że Ci się uda :)
  Czekam na wiadomości, myślami jestem z Tobą i mocno Cię przytulam :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak już gorycz zacznie C ciążyć i będziesz chciała wpuścić znów uśmiech do serca, to pamiętaj, że życie jest pełne niespodzianek i każde doświadczenie ma znaczenie, tak naprawdę jesteśmy dzięki nim wszystkim bogatsi i silniejsi, choć może to brzmieć ironicznie i boleśnie. Nie wiem, czy wystarczy miesiąc, czy dwa, ale przyjdzie taki dzień, że będziesz chciała pójść do przodu, a wtedy nie wahaj się i po prostu zrób odpowiedni krok. Czasem trzeba samemu wziąć się za rękę. Ale też oprzeć się na innych, tych którzy nigdy nie zawodzą. Służę również swoim skromnym ramieniem. A może uda się kiedyś też nadrobić to wino...

  OdpowiedzUsuń
 6. ojjj kochana tak bardzo chciałabym zobaczyć Twój uśmiech i poczytać jak jest radośnie, tak od serca, szczerze :) i wierzę, że w najbliższym czasie tak będzie, bo czas... leczy rany! tak musisz wziąć się w garść! nie do końca idealnie potrafię wyobrazić sobie uczuć jakie Ci teraz towarzyszą, bo nie miałam nigdy w życiu takiej sytuacji, ale jednak wiem co czujesz i pamiętaj, że żeby nigdy przenigdy się nie poddawać! nikt nie jest warto Twojego smutku i nieszczęścia kochana! :* trzymaj się !

  OdpowiedzUsuń
 7. Miłość to najpiękniejsze i zarazem najtrudniejsze uczucie.

  OdpowiedzUsuń